10
آبان

چگونه یک شرکت سرمایه گذاری در ساخت را انتخاب کنیم؟

با سرمایه گذاری در یک شرکت سرمایه گذاری در ساخت و ساز، می توانید به جای خرید ملک از اشتباه جلوگیری کنید. از طرف دیگر، اگر می خواهید شخص دیگری سرمایه گذاری شما را در املاک و مستغلات انتخاب و مدیریت کند، یک شرکت سرمایه گذاری ساختمانی این کار را بهتر می تواند انجام دهد.
از آنجا که شما اعتماد خود البته یک سرمایه گذاری نقدی بزرگ را به دست یک شرکت سرمایه گذاری در املاک می گذارید، باید بدانید که چگونه یک شرکت مناسب را انتخاب کنید. توجه به موارد زیر می تواند انتخاب مطمئن تری را برای شما فراهم کند.

آیا شرکت سرمایه گذاری مورد نظر شما با سابقه است؟
شرکت های جدید سرمایه گذاری در املاک و مستغلات هر روزه راه اندازی و ثبت می شوند. بهترین انتخاب شما این است که با کسی که مدت طولانی در این تجارت بوده است کار کنید. به هر حال ، سرمایه گذاری در شرکتی که مستعد اشتباه است یا تجربه واقعی در بازار ساختمان سازی را ندارد، معقول نیست.
شما نه تنها باید در مجرب بودن خود شرکت ، بلکه با سابقه بودن تیم های داخلی آن نیز تحقیق کنید. مثل تیم خرید و فروش، نمایندگان و کارشنان، مهندسینی که در این شرکت کار می کنند و اینکه چه سوابق اجرایی دارند نیز دارای اهمیت است.
مطمئن شوید که این شرکت بتواند اطلاعاتی در مورد روندهای اقتصادی پروژه ها به شما ارائه دهد، هر چیزی که بر عملکرد یک سرمایه گذاری در بازار املاک و مستغلات تأثیر بگذارد.

آیا ویژگی های سرمایه گذاری شرکت اهداف شما را برآورده می کند؟
حتی اگر می خواهید برای سرمایه گذاری در املاک و مستغلات خود به طور کامل بر شرکت سرمایه گذاری املاک تکیه کنید، باز هم باید بدانید که اهداف اصلی شما از سرمایه گذاری در این بازار چیست. می خواهید به چه چیزی برسید و چه ویژگی های سرمایه گذاری شما را به اهداف خود می رساند؟ املاک مسکونی ؟ یا شاید املاک ؟
تصمیم بگیرید که چه چیزی برای شما مناسب تر است و شرکتی را انتخاب کنید، که نه تنها این موارد را ارائه می دهد، بلکه تجربه سرمایه گذاری در آنها را نیز دارد.

شرکت چگونه املاک سرمایه گذاری را انتخاب می کند؟
حتی اگر شما یک سرمایه گذار مبتدی در املاک و مستغلات هستید، مهم است که شرکت سرمایه گذاری در املاک نحوه انتخاب املاک سرمایه گذاری را به شما نشان دهد. دقت در خریدو سرمایه گذاری در ساخت بسیار مهم است. البته، یک شرکت با تجربه می داند که تجزیه و تحلیل سرمایه گذاری در املاک چقدر مهم است. با این وجود بهتر است مطمئن شوید همه چیز با اهداف شما مطابقت دارد.

هزینه شرکت سرمایه گذاری در ساخت و ساز چقدر است؟
شرکت های مختلف سرمایه گذاری در املاک بر اساس اهداف و قوانین داخلی خود، هزینه های متفاوتی دارند. بسته به نوع دارایی های سرمایه گذاری یا اندازه گروه های وابسته به آن ، هزینه سرمایه گذاری متفاوت است. این عوامبل چقدر بر نوع بازگشت سرمایه شما تأثیر می گذارد؟
شاید به این نتیجه برسید که با هزینه کمتری سرمایه گذاری کنید، اما مطمئن شوید که صرفاً به دلیل هزینه های کمتر، شرکت سرمایه گذاری در بازار مسکن را انتخاب نمی کنید. اگر یک شرکت سرمایه گذاری در املاک هزینه های کمتری ارائه می دهد اما هیچ تجربه ای ندارد، در نهایت می تواند هزینه زیادی را برای شما به دنبال داشته باشد.

آیا خدمات مدیریت اجاره املاک و مستغلات را ارائه می دهند؟
بسیاری از شرکت های سرمایه گذاری در ساختمان، خدمات اجاره سرمایه و مستغلات را نیز ارائه می دهند. البته این نوع خدمات به ترجیح سرمایه گذاران و اهداف سرمایه گذاری در بازار مسکن بر می گردد. اگر شما یک سرمایه گذار جدید در بازار مسکن هستید، شرکتی که این خدمات را برای سرمایه گذاران خود ارائه می دهد برای شما آسان تر باشد.
اگر شرکت سرمایه گذاری در املاک خدمات مدیریت حرفه ای را ارائه می دهد، بهتر است نحوه مدیریت املاک سرمایه گذاری قبلی را بررسی کنید. آیا شرکت دارای تیم کافی برای رسیدگی و تفویض مسئولیت چندین دارایی است؟
می توانید یک قدم فراتر رفته و از مستاجران قبلی اطلاعات مفیدی کسب کنید. اطمینان حاصل کنید که خدمات اجاره ارائه شده می تواند از موفقیت املاک سرمایه گذاری شما پشتیبانی کند.

آیا می توانند مراجع و منابعی برای صحت کار خود ارائه دهند؟
مراجع معتبری که شرکت های سرمایه گذاری و توانایی های آنها را در بازار مسکن تأیید می کنند بسیار در تحقیقات اهمیت دارند. مهم است که در مورد بازگشت سرمایه، موفقیت و اینکه شرکت سرمایه گذاری در آینده در صدد دستیابی به چه مواردی است سوال شود. آیا شرکت مورد نظر شما توانسته است به سرمایه گذاران در این بازار در جهت دستیابی به اهداف خود کمک کند؟
می توانید از جستجوی آنلاین هم استفاده کنید. ممکن است بتوانید به صورت آنلاین نظرات یا نظرات سرمایه گذاران دیگر را درباره شرکت مورد نظرتان پیدا کنید و با آنها در ارتباط باشید.

آیا می توانید از شرکت سرمایه گذاری املاک بیاموزید؟
یکی از مهمترین مواردی که باید در یک شرکت سرمایه گذاری در ساخت به عنوان یک سرمایه گذار مبتدی در بازار ساخت و ساز به دنبال آن باشید، این است که شرکت مایل باشد همه چیز را درباره سرمایه گذاری در املاک به شما آموزش دهد. بسیاری از شرکت های سرمایه گذاری این فرصت را به آموزش سرمایه گذاران جدید در تجزیه و تحلیل بازار مسکن می دهند و به این آموزش ها نیز افتخار می کنند.
سرمایه گذاران در بازار املاک ممکن است ابقا در شرکت را انتخاب کنند، در حالی که دیگران از این آموزش ها استفاده کرده و خود به صورت مستقل وارد بازار مسکن می شوند.

آیا شرکت سرمایه گذاری شفاف عمل می کند؟
شفافیت و ارتباط مؤثر یکی از مهمترین ویژگی های یک شرکت سرمایه گذاری در ساخت و ساز است. شما باید درباره نحوه گزارش های پروژه و مالی ای که شرکت به شما ارائه خواهد داد و پیشرفت آن در املاک و مستغلات تحقیق کنید. اگر یک شرکت سرمایه گذاری گزارشات پیشرفت و موقعیت های فعلی خود را با شما در میان می گذارد، این شفافیت را به عنوان یک نکته عالی در نظر بگیرید.
نحوه ارتباطات نیز کلیدی است. نه تنها شرکت مورد نظر باید با شما واضح باشد بلکه مهارتهای ارتباطی آنها با شما نیز باید آسان باشد.برای مثال آیا آنها به موقع به شما پاسخ می دهند؟ آیا هنگام پاسخ به سوالات شما واضح و صریح هستند؟ نحوه ارتباطات اولیه خود را با شرکت سرمایه گذاری در املاک یادداشت کنید تا اطمینان حاصل کنید که همه چیز در آینده بدون مشکل اجرا خواهد شد.

انتخاب یک شرکت سرمایه گذاری در ساخت و ساز می تواند کمی دشوار باشد چرا که انتخاب های زیادی در این بازار برای شما وجود دارد. فقط مطمئن باشید در انتخاب عجله نکنید. در مورد همه موارد موجود در این فهرست استعلام کنید و در نهایت با شرکت سرمایه گذاری مناسب اهدافتان مرتبط شوید.

برای یافتن و تجزیه و تحلیل انواع سرمایه گذاری می توانید در این قسمت اطلاعات بیشتری کسب کنید یا با ما تماس بگیرید.
09201693519 واحد فروش