• شماره تماس: ۰۲۶۳۳۲۰۸۳۰۴
  • ایمیل: info@rayapark.com
  • English

مجموعه ساختمانی و سرمایه گذاری رایاپارک
مجموعه ای فعال در حوزه صنعت ساختمان

مجموعه رایاپارک با اتکا بر تجربیات و سوابق چندین دهه مدیران خود و با بهره گیری از نیروهای خلاق، با تجربه و متخصصین فعال در حوزه ساختمانی، متناسب با سلیقه ها و خواسته های متفاوت متقاضیان، همگام با متدلوژی های روز دنیا و رعایت استانداردهای بخش ساختمان پروژه های خود را عرضه می نماید و بر این معتقدیم که رسالت مجموعه در این حوزه، خلق و ساخت پروژه هایی ارزشمند، ماندگار و متفاوت است که پاسخگوی نیاز روز جامعه باشد.

چرا رایاپارک؟

دلایل زیادی برای انتخاب رایاپارک وجود دارد ولی یقیناً اعتبار، پیشینه، نوآوری و فن آوری به روز، مهم ترین شاخص های این انتخاب می باشند که هر یک مهر تاییدی است بر یک سرمایه گذاری درست و کارآمد. از آنجا که عوامل اجرایی مجموعه رایاپارک به صورت کاملاً تخصصی از چند دهه گذشته تا به امروز در صنعت ساختمان فعالیت دارند، دغدغه های متقاضیان را به خوبی می شناسند، با تیم مهندسی رده بالا و متخصص در زمینه طراحی و اجرا، این مهم را جامه عمل می پوشانند.

چرا مهرشهر؟

شهر کرج از گذشته به منطقه ای ییلاقی و خوش آب و هوا معروف بوده است و پس از گسترش شهرنشینی در چند دهه گذشته و از بین رفتن بخش اعظم باغات و طبیعت شهر کرج، می توان گفت مهرشهر تنها منطقه باقیمانده از طبیعت سرسبز کرج می باشد که عمدتاً به دلیل سیاست گذاری صحیح شهری شهرداری منطقه 3 و 4 شهرداری کرج می باشد که منطقه مهرشهر را بعنوان باغ شهری تثبیت نموده است و ساخت و سازهای آن عمدتاً طبق ضوابط “باغ شهری” صورت می گیرد.
همچنین نزدیکی و دسترسی آسان این منطقه به اتوبان تهران-کرج-قزوین، و سامانه های حمل و نقل بین شهری، از مزیت های دیگر منطقه مهرشهر میباشد.