• شماره تماس: ۰۲۶۳۳۲۰۸۳۰۴
  • ایمیل: info@rayapark.com
  • English

مجموعه ساختمانی و سرمایه گذاری رایاپارک
مجموعه ای فعال در حوزه صنعت ساختمان

مجموعه رایاپارک با اتکا بر تجربیات و سوابق چندین دهه مدیران خود و با بهره گیری از نیروهای خلاق، با تجربه و متخصصین فعال در حوزه ساختمانی، متناسب با سلیقه ها و خواسته های متفاوت متقاضیان، همگام با متدلوژی های روز دنیا و رعایت استانداردهای بخش ساختمان پروژه های خود را عرضه می نماید و بر این معتقدیم که رسالت مجموعه در این حوزه، خلق و ساخت پروژه هایی ارزشمند، ماندگار و متفاوت است که پاسخگوی نیاز روز جامعه باشد.

چرا رایاپارک؟

دلایل زیادی برای انتخاب رایاپارک وجود دارد ولی یقیناً اعتبار، پیشینه، نوآوری و فن آوری به روز، مهم ترین شاخص های این انتخاب می باشند که هر یک مهر تاییدی است بر یک سرمایه گذاری درست و کارآمد. از آنجا که عوامل اجرایی مجموعه رایاپارک به صورت کاملاً تخصصی از چند دهه گذشته تا به امروز در صنعت ساختمان فعالیت دارند، دغدغه های متقاضیان را به خوبی می شناسند، و با تیم مهندسی رده بالا و متخصص در زمینه طراحی و اجرا، این مهم را جامه عمل می پوشانند.

چرا مهرشهر؟

شهر کرج از گذشته به منطقه ای ییلاقی و خوش آب و هوا معروف بوده است و پس از گسترش شهرنشینی در چند دهه گذشته و از بین رفتن بخش اعظم باغات و طبیعت شهر کرج، می توان گفت مهرشهر تنها منطقه باقیمانده از طبیعت سرسبز شهری حوزه کرج می باشد که عمدتاً به دلیل سیاست گذاری صحیح شهری شهرداری منطقه 3 و 4 شهرداری کرج می باشد که منطقه مهرشهر را بعنوان باغ شهری تثبیت نموده است و ساخت و سازهای آن عمدتاً طبق ضوابط “باغ شهری” صورت می گیرد.
همچنین نزدیکی و دسترسی آسان این منطقه به اتوبان تهران-کرج-قزوین، و سامانه های حمل و نقل بین شهری، از مزیت های دیگر منطقه مهرشهر میباشد.